16:33, 08.04.2020

Коли почнуться літні канікули буде вирішувати школа. Любомира Мандзій пояснила механізм

1 липня - не остаточна дата. Коли школярі підуть на літні канікули буде вирішувати кожна школа індивідуально. В. о. міністра розповіла про зміни.

поділитись:
Коли почнуться літні канікули буде вирішувати школа. Любомира Мандзій пояснила механізм - фото 1

Любомира Мандзій в інтерв'ю одному з українських видань пояснила, як працюватиме механізм виходу школярів на літні канікули. Про це пише сайт "Всеосвіта".

"Підкреслюю, що після скасування карантину - якщо це станеться в травні - важливо, щоб до закінчення навчального року вчителі змогли знайти час і продіагностувати ситуацію: як учні засвоїли матеріал під час карантину, чи вдалося їм зрозуміти вивченні теми? Це потрібно для того, щоб згодом можна було побудувати подальший план роботи з учнями ", - сказала Мандзій.


За її словами, педагогам потрібно зрозуміти, чи змогли засвоїти учні матеріал. Для цього так само необхідний час. І кожна школа визначить його самостійно.

"Це час визначає школа, і виключно школа має право врегулювати цю ситуацію" - додала в.о. міністра.


Любомира Мандзій підкреслила, що в МОН розуміють, що не всі учні мають технічну можливість навчатися дистанційно. Саме тому був запущений проєкт телеуроків. При цьому, в умовах різних можливостей, графік і навчальний план вчителі можуть складати індивідуально.

Виконувачка обов'язків міністра також розповіла, що в компетенцію МОН моніторинг роботи вчителів не входить, а тому і перевірок їх роботи з боку міністерства не буде.

Джерело: https://vseosvita.ua/