20:52, 21 вересня

У мікрорайоні "Східний" облаштовують новий парк

Скейт-парк, велодоріжка, сцена та майданчики. Усе це - має з'явитися у новому парку в мікрорайоні "Східний". Проєкт реалізують у межах нової муніципальної програми "Маріуполь без околиць".

поділитись:
У мікрорайоні "Східний" облаштовують новий парк - фото 1

Мікрорайон Східний. Там будують новий парк "Родина". Його площа становитиме шість гектарів. Спочатку - територію озеленять.

«Будуть обстежувати зони, брати аналізи грунту, грунт будемо завозить ми новий і упор з цього парку ми хочемо зробити більше на дерева і чагарники. Щоб була тінь і закривала від вітру. Дійсно, "Східний" дуже вітряний», - розповідає начальник МКП "Зелене будівництво" Петро Чекер.

Поставлять лавки та альтанки, облаштують кругову велодоріжку, літню сцену, дитячі та спортивні майданчики. Обладнають зони дітям з інвалідністю, місця для скейтерів та ролерів. Парк будуватимуть у декілька етапів.

«Проведемо освітлення, так само водопровід, система поливу. В цьому році ми плануємо до 20 жовтня виконати реконструкцію, створити першу чергу з усієї групи», - каже заступник міського голови Сергій Захаров.

Проєкт реалізують у межах муніципальної програми "Місто без околиць". За словами мера, так кожне селище чи віддалений район - стане самодостатнім.

«У кожному такому мікрорайоні, густонаселеному, як цей, в якому живе 40 тисяч населення, повинна бути інфраструктура, щоб не потрібно було їхати. Щоб була опорна школа, де нашим дітям віддавали максимум, щоб була тут під боком класна медицина, у вигляді амбулаторії», - зазначив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Міський голова додав, завдяки програмі кожен житель зможе отримати всі послуги та сервіси без тривалої поїздки до центру міста.