19:40, 02 вересня

У Нікольському відкрили опорну школу

Оновлена будівля, теплий дах, сучасна кухня і найновіше обладнання. Заклад відремонтували за програмою "Велике Будівництво" Президента Володимира Зеленського.

поділитись:
У Нікольському відкрили опорну школу - фото 1

У оновленій, тепер вже опорній школі селища Нікольського, вже розпочалися уроки. Першачки повторюють абетку. А старшокласники вивчають іноземні мови у спеціальному кабінеті. Навчаються за новими комп'ютерами.

Мультимедійне обладнання в кабінетах, зручні меблі у коридорах і їдальні, сучасне оснащення в кухні. Умови створені для комфорту та плідного навчання учнів, розповідає директорка опорної школи. Тут вчаться діти не тільки з Нікольського, але й сіл, що поблизу.

«457 діточок в нас навчаються, в нас є три філіали. Це Малинівський філіал, Новогригорівський і Бойовський філіал. Ми увійшли в нову, відбудовану, сучасну, українську школу. Це все сталося завдяки проєкту "Велике будівництво" і ми дуже вдячні цьому проєкту», - зазначила директорка школи Ганна Качекан.

За національною програмою "Велике будівництво" Володимира Зеленського з обласного бюджету на реконструкцію школи виділили майже 80 мільйонів гривень. Ремонт закладу складався з чотирьох проєктів, кажуть у департаменті капітального будівництва облдержадміністрації. Зокрема, звернули увагу на термомодернізацію.

«Заміна і утеплення покрівлі, заміна вікон, утеплення стін, виконання внутрішньої роботи з заміни тепломережі», - розповів заступник директора Департаменту капітального будівництва Донецької облдержадміністрації Олександр Панасенко.

Крім цього, збудували нову модульну котельню. Вона опалюватиме не тільки школу, але й установи поблизу.

«Програма "Велике будівництво" - це і є децентралізація в дії. Коли невеличкий сільський район отримує такий об'єкт і люди бачать, як працює президент, як працює його команду тут на місцях», - наголосила голова Нікольської райдержадміністрації Аліса Весьолкіна.

Усього за програмою "Велике будівництво" на Донеччині мають капітально відремонтувати 5 шкіл.