21:05, 26.12.2019

У ПДТУ пройшли навчання з евакуацією

Дим та полум'я! У п'ятому корпусі Приазовського державного технічного університету загорівся другий поверх. За легендою - не встиг вибігти працівник навчального закладу. Чи вдалося врятувати потерпілого?.

поділитись:
У ПДТУ пройшли навчання з евакуацією - фото 1

Приазовський державний технічний університет. За легендою, загорілося на другому поверсі у відділі кадрів. Проте одному працівнику не вдалося вибігти. Рятувальники приїхали за 7 хвилин. Із задимленого приміщення потерпілого знімали на пожежній драбині.
Разом з надзвичайниками приїхала й "швидка". Медики допомогли постраждалому дістатися машини. Як тільки побачила дим - одразу вибігла на вулицю, каже співробІтниця відділу кадрів - Олена Мітус.

"Треба якомога швидше повідомляти і звичайно залишати приміщення. Як тільки побачили перші ознаки задимлення - ми відразу покинули приміщення. У нас проводять постійні інструктажі, тому ми в курсі, звичайно ж, знаємо".

Іван Скачко - начальник 22 пожежної частини зазначає:


"По прибуттю на місце виклику пожежного підрозділу було організовано повне оперативне розгортання по гасінню пожежі та рятуванню людей. Відпрацювали взаємодію з працівниками закладу, щодо евакуації учнів та їх самих у разі виникнення пожежі".

У цьому корпусі - 5 пожежних виходів, розповідають спеціалісти відділу безпеки вишу. Сьогодні евакуювали 100 студентів та 25 працівників навчального закладу.
Саме в цій будівлі понад 20 рОків томУ сталася справжня пожежа. Тоді загинув один рятувальник.