10:43, 20 травня

У прифронтовій Красногорівці відкрився мобільний підрозділ «Ощадбанку»

Мобільний офіс - єдиний банківський заклад у прифронтовому місті, де мешкають 15 600 жителів.

поділитись:
У прифронтовій Красногорівці відкрився мобільний підрозділ «Ощадбанку» - фото 1

Відтепер для отримання заробітної плати, пенсії чи соціальних виплат жителям Красногорівки не потрібно їздити за кілька кілометрів.

Мобільний підрозділ розташовано за адресою: вул. Адміністративна, 10. Установу обладнано сертифікованими броньованими конструкціями, пожежною та охоронно-тривожною сигналізацією, системою відеоспостереження. Додатково вбудовано банкомат. Тут можна відкрити банківський рахунок, замовити/отримати картку, обміняти валюту, зняти готівку, оформити депозит, отримати/відправити переказ, оплатити комунальні та інші послуги, поповнити мобільний рахунок, оформити страховий поліс тощо.

У прифронтовій Красногорівці відкрився мобільний підрозділ «Ощадбанку» - фото 40197

 

Окрім мобільного підрозділу у Красногорівці, послуги мешканцям прифронтових територій що розташовані в населених пунктах на лінії розмежування, зокрема в містах Авдіївка, Волноваха, Світлодарськ, Мар’їнка та Торецьк, а також в окремих селищах міського типу (Зайцеве, Сартана) і селі Хлібодарівка Волноваського району надає 21 відділення «Ощадбанку». Працює й пересувний підрозділ Ощадбанку на базі броньованого КрАЗу, який здійснює банківське обслуговування мешканців населених пунктів, в яких немає банківських відділень, повідомляє прес-служба Донецької обладміністрації.