13:25, 29.05.2020

Замість легальної роботи - непристойні пропозиції. Що пропонують маріупольцям?

Через карантин деякі городяни втратили роботу, тому дають оголошення про пошук вакансій на різних сайтах. Цим користуються правопорушники і заманюють на інтим.

поділитись:
Замість легальної роботи - непристойні пропозиції. Що пропонують маріупольцям? - фото 1

Через карантин дівчина втратила роботу. Два місяці сиділа без грошей. Зараз намагається працевлаштуватися. Дала оголошення на сайт - мовляв, шукає посаду кур'єра. І натомість отримала таку пропозицію.

"Можу запропонувати секс за кожну зустріч 1200 гр. Я хлопець, 28 років, а не військовий. Пропоную все серйозно без приколів і розлучень".

Від такого дівчина відмовилася. Адже шукає легальний заробіток. Ми вирішили провести експеримент. Наш кореспондент подала оголошення про пошук роботи онлайн. За тиждень запропонували кілька варіантів, серед яких і досить незвичайні.

- Потрібно буде треба робити трамплінг.
- Це що таке?
- Ви носите високі підбори, платформу, взуття таке? Справа в тому, що трамплінг - це ходіння в такому взутті по людині.
- А решта? Які там умови, в принципі? Що за люди? Чому я повинна по ним ходити?
- Ось, ну це як би, свого роду масаж.

Додає, за годину такої роботи готовий заплатити 500 гривень. Запевняє, це не інтим. Інтернет підказав: трамплінг - одна з еротичних практик. Однак після відмови, кореспондента спробували переконати.

- Ну дивіться, я ж кажу, є стажування, ви можете приїхати спробувати, для себе. А якщо вийде.

Правоохоронці зазначають, кримінальна відповідальність загрожує і тим, хто організовує такі послуги, і тим, хто погоджується їх надавати. Санкції статей - від штрафу до позбавлення волі.

"У кожному разі потрібно розглядати ситуацію окремо, що пропонується, як пропонується. Я рекомендую зі свого боку, якщо громадяни потрапляють на такі оголошення в мережі Інтернет, звертатися з цього приводу в поліцію, дзвонити на лінію 102. І вже за зверненням ми працюємо з заявником і перевіряємо всю інформацію", - пояснює Олександр Полосухин, прес-офіцер відділу комунікацій ГУНП в Донецькій області.


Слід враховувати ще кілька ризиків. У таких зв'язках висока ймовірність зараження венеричними захворюваннями. На додаток - ніякої гарантії, що стовідсотково заплатять. Крім того - замовник може відібрати ваші документи, познущатися або побити.

Фахівці наголошують - така робота може відзначитися негативно і на вашому психічному здоров'ї.

"Звичайно, заняття проституцією призводить іноді до психічних змін в організмі, в першу чергу, потрібно бути уважним до себе і вчасно звертатися за допомогою. Деякі стани, якщо з ними не працювати, вони погіршуються", - говорить психолог Наталя Несенюк.


Психологи додають - зловмисники спеціально шукають в мережах жінок, які опинилися в скрутному становищі. Тому що їх легше вмовити на нелегальний заробіток. І закликають - бути обачними і не ризикувати своєю безпекою.