19:15, 25.08.2020

У Приморському районі після капремонту відкрився дитячий садок

Велике будівництво у Маріуполі. Завершився капітальний ремонт дитсадка №117 «Юний моряк». Відтепер близько 300 вихованців закладу перебуватимуть в затишних групах із комфортними меблями та сучасним музичним залом.

поділитись:
У Приморському районі після капремонту відкрився дитячий садок - фото 1

А ось у 26 школі ремонт поки триває. Якість виконаних робіт оцінили голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко та мер Вадим Бойченко.

Після завершення робіт 26 школа вважатиметься опорною. Зміни очікуються кардинальні. Тут перепланували навіть підвал.

«Це весь цокольний поверх. Раніше він не експлуатувався. Тепер там кабінети розташовуються, їдальня. Змінилася школа дуже добре і в кращу сторону», - каже директор Микола Чайкін.

Дизайн підвіконь такий, що тепер вони можуть слугувати за лавочки. Аби школярам було де перепочити на перервах. Замість лінолеуму на підлозі сучасне покриття. Стіни в деяких класах вже почали фарбувати в яскраві кольори. А біля закладу будують великий тренувальний майданчик.

 

Відкриватимуть цей об'єкт взимку. А ось дитячий садочок "Юний моряк" уже готовий приймати відвідувачів. Із нового - кімната релаксу. Там є світловий дощ. В групах і спальнях - усе нове: від меблів до посуду та постільної білизни. А в актовій залі навіть інтерактивна підлога із розвивальними іграми. Що ж стосується харчоблоку - тут відтепер працюватимуть чотири кухаря.

«У нас нові електропечі, весь посуд. У нас все нове, нові меблі. І родзинка, що з сучасного - параконвентомат», - зазначає завідувачка дитсадка №117 Анна Яковлєва.

Такий сучасний дошкільний заклад перший у Маріуполі. Та зупинятися не будуть, наголосив міський голова Вадим Бойченко.

«Ще чотири дитячих садки, ще чотири школи вже сьогодні починають шлях свого будівництва. Це еталон, це шаблон того, як ми бачимо дошкільне виховання. Є майбутнє у нашого регіону, є майбутнє у нашої країни України. І ось так ми бачимо наше майбутнє сучасне, стильне, яскраве. Ми сьогодні максимум віддаємо нашим дітям».

Дитсадок оновили в межах програми Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво".

«Ця програма показує, той основний акцент. Це стимул всім. В найкоротші терміни дивитися і за якістю реалізації проекту, і дивитися за тим, щоб ці проекти якомога більше збільшувалися і розвивалися. І перш за все дає нам впевненість в тому, наскільки комфортно буде дітям», - відзначив голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко.

А малеча вже відсьогодні повернулася до своїх груп.

 

Читайте також: 103 маріупольські родини отримали квартири