14:30, 05 серпня

У Приморському та Центральному районах Маріуполь ДТЕК оновлює повітряні лінії

Цього року в Маріуполі реконструюють три повітряні лінії, відремонтують понад п'ять кілометрів ліній електропередачі, а також продовжать проєкт з модернізації трансформаторних підстанцій.

поділитись:
У Приморському та Центральному районах Маріуполь ДТЕК оновлює повітряні лінії - фото 1

 

Реконструкцію повітряної лінії електропередач 0,4 кВ на вулиці Торговій вже завершили. Зараз ведуться роботи по модернізації ще двох ліній в Приморському і Центральному районах.

Три нові повітряні лінії загальною протяжністю 5 км забеспечать надійним енергопостачанням 2 тис. жителів вулиць Харлампіївської, Митрополитської, Георгіївської, архітектора Нільсена, Гаванної, Рибної, Залізничної. Наразі фахівці компанії продовжують проєкт з реконструкції трансформаторних підстанцій.

Установка 8 нових високотехнологічних, сучасних комплектних ТП забезпечить світло і комфорт жителям проспектів Миру та Нахімова, вулиць Куїнджі, Семашка, Богдана, Грачова, Лазарева, Флотської, Багратіона, 1-ої і 2-ої Слобідки, пров. Прокатного. Реконструкція розподільчого пункту на вул. 8 березня забезпечить надійне і безперервне електропостачання для понад 13 тисяч жителів сел. Мирний, Азовкільце, мкр Курчатова, - повідомляє прес-служба ДТЕК Донецькі електромережі.

Також повідомляється, що в планах модернізувати дві підстанції високої напруги 110 кВ. У Лівобережному районі змінюють лінійні та трансформаторні вводи підстанції «Місто - 8», в Кальміуському районі акумуляторні батареї підстанції «Місто - 3».