10:15, 15.12.2020

«Укрзалізниця» повернула потяг Львів-Маріуполь

Маршрут, ще в березні скасували через карантин. Тоді з вокзалу останній поїзд не поїхав. А зараз у планах - повна заповненість вагонів. Та чи багато охочих і яких карантинних норм будуть дотримуватися?

поділитись:
«Укрзалізниця» повернула потяг Львів-Маріуполь - фото 1

Залізничний вокзал Маріуполя. Дмитро чекає на потяг. Квиток уже купив. Спочатку хоче доїхати до Львова, а потім дістатися Чехії.

«Я рік вдома був, як коронавірус оголосили. Не знаю, як хто добирався, але з цим поїздом набагато легше. Через Київ не дуже зручно», - розповідає пасажир.

Богдан теж радіє. Бо незабаром буде вдома з родиною.

«Зручніше тим, що більше можливостей добратися куди тобі потрібно. Не потрібно попутками, пересадками добиратися. Сів собі і поїхав».

Скасували цей напрямок ще на початку карантину. У свій останній рейс перед введенням жорстких обмежень, поїзд так і не поїхав.

«Скасовуються всі пасажирські сполучення. Приміське, дальнє, міжобласне. Це поки що до 3 квітня? Не можу сказати», - розповідає начальниця залізничного вокзалу Маріуполя Олена Французова.

І через 9 місяців квитки знову в продажі. Пасажирів у вагонах - повно. При вході-провідники міряють температуру.

Потяг з Маріуполя до Львова курсує щодня. Відправлення о 12:55. У дорозі пасажирам доведеться бути 29 годин. Вартість поїздки - не змінилася. За плацкарт правлять 250 гривень. Це якщо їхати до Львова. Купе коштує майже вдвічі дорожче.