18:55, 09.06.2021

Унаслідок зливи постраждали майже 100 приватних будинків та понад 200 багатоповерхівок

У міськраді підрахували, наслідки негоди усуватимуть упродовж усього літа. Сьогодні найпроблемніші місця проінспектував мер Вадим Бойченко.

поділитись:
Унаслідок зливи постраждали майже 100 приватних будинків та понад 200 багатоповерхівок - фото 1

Затопило будинок і підвал. Подекуди рівень води сягав більше півтора метра. По допомогу до міськради звернулися жителі вулиці Львівської, що у Приморському районі. Пані Людмила розповідає, під дощовою водою подвір'я опинилося вдруге за тиждень.

"До підвалу натекла вода. Вона весь перший поверх залила. У нас двоповерховий будинок. Не буду говорити про те, що піднялася і плитка, і все, це і так зрозуміло".

Від учорашньої зливи постраждали десятки приватних будинків і понад двісті багатоповерхівок. У деяких ОСББ через негоду капремонт даху перенесли на цей рік. Гроші на відновлення виділять із міського бюджету. Це вирішуватиме спеціальна комісія. Нині ж на найпроблемніших ділянках комунальні служби працюють у посиленому режимі.

Усю ніч працювали і енергетики - вивозили воду з високовольтної підстанції. Її знеструмили напередодні ввечері. Без електрики майже на добу залишилися понад 50 тисяч жителів Приморського району.

Аби регулярно підтримувати систему водовідведення усього міста, у муніципалітеті вирішили створити гідро-технічну службу. Спеціалісти займатимуться підготовкою тюбінгів і зливових каналізацій.

Також міський голова наголосив: дощоприймачі були забиті сміттям. Комунальники вивозили гілки, будівельні відходи і навіть шини. Вадим Бойченко закликав містян правильно утилізувати непотріб. А службам наказав стежити за порядком на вулицях.

За словами чиновників, на усунення наслідків зливи потрібно щонайменше три місяці.