18:48, 13.11.2020

В Маріуполі відбувся півфінал конкурсу "Green інтелект"

Конкурс проводиться у межах екологічної програми "Зелений паросток" громадської спілки "Зелений центр Метінвест". Скільки учнів дійшло до цього етапу змагання. І які призи чекають на переможців?

поділитись:
В Маріуполі відбувся півфінал конкурсу "Green інтелект" - фото 1

Олександр - одинадцятикласник. Вирішив спробувати себе в конкурсі "Грін інтелект". Зізнається, не очікував, що дійде до півфіналу.

"Тому що в другому конкурсі посів п'яте місце. Але дуже радий тому, що пройшов. Вирішив спробувати свої сили, можливо, вдасться поборотися за призові місця", - каже хлопець.

За крок до перемоги опинилися - 18 учнів. Маргарита - одна з них. Дівчина каже: завдання їй видалися легкими, бо все - зі шкільної програми.

"Своєрідна перевірка рівня свого інтелекту, своєї ерудиції, може бути я побачу якісь помилки, які я допускаю на своєму життєвому шляху. Може я захочу вивчати, щось нове. Завдання цікаві, якщо фактично, ти щось і десь читав. То ти міг би легко відповісти. Тут швидше за все, твоє місце і твій успіх буде залежати від кількості прочитаних книг, від рівня зацікавленості в нашому світі", - каже учасниця конкурсу Маргарита Бабкіна.

Особливістю цього проєкту є інтеграція матеріалу шкільних предметів із екознаннями. Питання конкурсу складаються з декількох блоків - людина, подорожі та кулінарія. Оцінює учасників професійне журі. Це освітяни з ВИШів.

"Питання з різних галузей. Це значно підвищує цікавість учнів до цієї події. Оцінювати нескладно. Відповідь повинна відповідати за змістом, вона повинна бути правильною та логічною", - зазначає членкиня журі конкурсу Олена Пастернак.

До фіналу пройдуть лише 10 конкурсантів. Його проведуть у прямому ефірі, щоправда, якщо карантин не стане на заваді.

"Тому що наш конкурс називається телевізійним. Для того, щоб якомога більше дітей змогли побачити, як можна прийти до успіху. Хлопці прийшли підготовлені, видно, що вони готові поборотися і досить активно вже вступили в боротьбу", - зазначила координаторка ГС "Зелений центр Метінвест" Вікторія Кошманова.

За умовами конкурсу - переможці отримають призи від громадської спілки "Зелений Центр Метінвест", а саме - ноутбуки та планшети. Також заохотять і кураторів.