13:20, 15 вересня

В межах проєкту "Допомога кожному" маріупольцям допомагають з ремонтами

У Маріуполі продовжують реалізовувати проєкт "Допомога кожному" від "Зеленого центру Метінвест". Так, завдяки програмі встановили жалюзі у садочку № 159 та замінили вхідну групу у будинку на вулиці Пашковського.

поділитись:
В межах проєкту "Допомога кожному" маріупольцям допомагають з ремонтами - фото 1


Завідувачка дитячого садочку №159 Лілія Ворожбит показує нові різнобарвні жалюзі. Такі ролети безпечніші - якщо дитина потягне їх донизу, то не зірве. Вартість - 10 тисяч гривень.

В межах проєкту 'Допомога кожному' маріупольцям допомагають з ремонтами - фото 45509

 

А у будинку на вулиці Пашковського зробили нову вхідну групу, демонтували підлогу та простінки у під'їздах. Раніше - все було дерев'яне та вже прогнило. Тож - замінять на гіпсо- чи пінобетонні блоки, розповідає голова ОСББ. Оновили будинок завдяки конкурсу від "Зеленого центру Метінвест". Для мешканців закупили матеріали, цемент, арматуру.

Загалом на конкурс "Допоможемо кожному" від "Зеленого центру Метінвест" подали понад сто заявок. Нині пройшли 13 проєктів. Так, людям допомогли відремонтувати вхідні групи, закупити поштові скриньки та енергозберігальні комплекти освітлення.

Взяти участь у конкурсі можливо до 30 листопада. Приймають заявки в офісі громадської спілки "Зелений центр Метінвест" по буднях з 9:00 до 18:00.