11:05, 21.08.2020

В Україні діятимуть нові карантинні зони

Рішення про перегляд рівнів епідемічної небезпеки поширення Covid-19 було прийнято напередодні, 20 серпня, на позачерговому засіданні Державної комісії. Це пов'язано зі значним зростанням числа нових хворих.

поділитись:
В Україні діятимуть нові карантинні зони - фото 1

Нове епідемічне зонування буде діяти з 00:00 годин 24 серпня на один тиждень, до чергового рішення комісії.

"Встановлення цих рівнів базується виключно на епідеміологічній ситуації, рівні захворюваності. Ми рахуємо виходячи з кількості нововиявлених хворих за 14 днів на 100 тисяч населення", - зазначив міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

У "червону" зону потрапили 14 адміністративних одиниць - це і райони, і міста, 75 в "помаранчеву" і 106 в "жовту" зони. Повний список опублікував у своєму Telegram каналі міністр Олег Немчинов:

В Україні діятимуть нові карантинні зони - фото 24848

 

Нагадаємо про обмеження. У "червоній" зоні діє заборона на роботу громадського транспорту, ТРЦ, відвідування навчальних закладів, кафе і ресторанів. А також не можна працювати хостелам, туристичним базам і т.д., крім готелів; розважальним закладам і ресторанам в нічний час; заборонені планові госпіталізації в лікарнях; робота спортзалів, фітнес-центрів, закладів культури; прийом нових змін в дитячі табори; обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів і не більше 100 чоловік.

В Україні діятимуть нові карантинні зони - фото 24849