В Україні прирівняли електронні водійські права до справжніх

Верховна Рада підтримала зміни до закону про дорожній рух. Про це повідомили в Міністерстві та комітеті цифрової трансформації України.

Ухвалений закон передбачає, що відтепер автовласники зможуть використовувати е-посвідчення водія на рівні з раніше обов’язковим пластиковим. Необхідні водіям документи будуть доступні в застосунку "Дія".

"Тепер водій може показати електронне посвідчення водія, електронне свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу та договір обов’язкового страхування (автоцивілку) поліцейському для посвідчення своєї особи та права на керування автівкою", - зазначають у відомстві.

Також Верховна рада підтримала законопроєкт, за яким Україна стане першою державою в світі, яка прирівняє е-паспорт до звичайного на юридичному рівні.

"Після прийняття необхідного закону в світі сформується бренд України як "цифрової держави". Ми станемо першою країною, що легалізує цифрові паспорти", - зазначив Міністр цифрової трансформації.

У міністерстві вважають, що цей крок спростить внутрішні процеси щодо запуску нових цифрових продуктів і послуг.

#ДІЯ #Поліція #паспорт #електронний #водійське посвідчення

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Служба безпеки України затримала підлітка, який передавав інформацію про позиції українських військ у Харкові та Дніпрі. Фото.
Здійснював атаки на Харків та Дніпро: СБУ арештувала підлітка.
Служба безпеки України затримала 17-річного юнака, який займався розвідкою щодо сил оборони в Харкові та Дніпрі.
Теги