18:51, 21 квітня

У Маріуполі обрали ділянку, яку запропонують для будівництва «Метінвест-Політехніки»

Бути чи не бути першому недержавному ВИШу "Метінвест-політехніка" в Маріуполі? Наразі це питання й досі відкрите. Сьогодні міський голова Вадим Бойченко зустрівся з керівниками усіх політичних фракцій.

поділитись:
У Маріуполі обрали ділянку, яку запропонують для будівництва «Метінвест-Політехніки» - фото 1

Під будівництво університету одноголосно вирішили запропонувати Групі Метінвест пустир за площею Свободи та Миру. Мер звернувся до містян з проханням підтримати цю ідею.

«Абсолютно ця територія не викликає ні у однієї фракції, які були присутні зараз за круглим столом, не викликає дискусій. Всі згодні з тим, що ВУЗу бути в Маріуполі. Всі згодні за нього поборотися. І звідси вийшли з пропозицією, що 28 квітня на сесії, ми на початку сесії, проголосуємо за важливе рішення. Тобто ми вийдемо з пропозицією до потенційного забудовника, до "Метінвест-Політехніці". Проголосуємо одностайно в реченні конкретної локації. Тобто такий буде діалог про наміри, з точки зору нового будівництва. Сьогодні цей діалог відбувся, все однаково прийшли до цього рішення. Сьогодні ми готуємо текст цього меморандуму, цієї заяви, яке ми зробимо публічно усіма фракціями, проголосуємо за це рішення. Але сьогодні одностайність було досягнуто всіма фракціями», - розповів міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.