16:10, 23.01.2020

В Україні вперше відпустили на свободу засудженого до розстрілу довічника

Сьогодні вранці засуджений за тяжкі злочини відправився в Крим

поділитись:
В Україні вперше відпустили на свободу засудженого до розстрілу довічника - фото 1

В Україні відпустили на свободу довічно засудженого, який в 90-х роках був засуджений до розстрілу. Про це в ексклюзивному коментарі повідомила речник Центрального міжрегіонального управління Мін'юсту Інна Попова.

"Його відпустили на підставі Указу президента від 2017 року. В Україні згідно із законом є норма, що після 25 років відбування терміну ув'язнений може клопотати про звільнення. Якщо, звичайно, добре поводився у в'язниці, якщо дотримувався ряду інших умов, якщо є президентський указ, – розповіла нам Інна Попова.
"Мова йде про Назаренко Ігоря Миколайовича, 1969 року народження. Він був засуджений за чотирма статтями за тяжкі злочини. Він був засуджений за статтями 93 та 94 в тому числі (згідно з КК 1960 року, мова йде про вбивство – Авт.). За це тоді карали смертною карою. Під вартою він перебував з 24 жовтня 1995 року, засудили його в 1996-му, – каже Попова. – Спочатку він відбував покарання в Криму, потім його в 2000-х перевели до Вінниці, а звідти – до Бердичева, в колонію №70. У колонії він поводився добре, в іншому випадку його ніхто і ніколи не відпустив би. З колонії він вийшов вранці 23 січня 2020 року. За ним приїхала машина. За нашою інформацією, він попрямував в сторону адміністративного кордону з Кримом. Відомо, в планах у нього – прямувати саме в Крим ".
Джерело: Сьогодні