12:15, 27.06.2020

В Україні з 2 липня планують відновити роботу кінотеатрів

Кіно буде! Уже наступного тижня в країні мають відкритися кінотеатри. Тоді ж дозволять роботу театрів, басейнів і ресторанів. Кафе, як і до того, працюватимуть без дитячих кімнат. А кінотеатри продаватимуть квитки в напів-порожні зали.

поділитись:
В Україні з 2 липня планують відновити роботу кінотеатрів - фото 1

Білий екран і порожня глядацька зала – ось уже три місяці кінотеатри чекають на своїх глядачів. Але до зустрічі з ними - уже активно готуються.

«Сьогодні ми працюємо над розміткою для дотримання дистанції відвідувачів, розміщаємо її на підлозі, також ми очікуємо приїзд всіх захисних засобів для працівників та для відвідувачів», - каже директорка кінотеатру Юлія Шпиг.

У самому залі глядачів розсаджуватимуть по двоє через двох і планують заповнювати зал лише уполовину. Маски дозволять зняти і навіть їсти під час кіноперегляду.

«Ось знаходиться вхід до кінозали, це місце для першого клієнта і ось місце для наступного клієнту. На даній дистанції клієнти знаходяться ще в захисній масці, після того, як вони потрапили до кінозали – вони уже можуть зняти маску», - показують працівники кінотеатру.

Відкритися раніше 2 липня не можуть – дистриб’ютори завезуть фільми ближче до відкриття. Обіцяють показати прем’єри березня і кінохіти минулих років.