19:15, 09.06.2021

В Запоріжжі нагородили авторів найкращих проєктів конкурсу Групи Метінвест

Ефективне виробництво має бути безпечним та екологічним. Відзнаку в одній із номінацій отримала й робота іллічівців. Які ідеї запропонували металурги?

поділитись:
В Запоріжжі нагородили авторів найкращих проєктів конкурсу Групи Метінвест - фото 1

Конкурс проєктів із охорони праці, здоров'я та екології Групи Метінвест проводиться з 2010 року. Комісія розпочала оцінювати ідеї ще всередині підприємств. Тож до фіналу потрапили розробки, які вже пройшли сито відбору. Нагороду в номінації "Охорона довкілля" отримали маріупольські металурги.
Цьогоріч журі оцінювало проєкти за новою номінацією - "Фокусний напрямок".

Це все, що пов'язано з оптимізацією роботи на підприємстві. Перемогу отримала розробка нової системи сповіщення на залізничному транспорті.
Головною мотивацією для участі у конкурсі є бажання співробітників ділитися досвідом та самостійно впливати на промислові процеси. Зокрема - покращувати охорону здоров'я завдяки електронній системі контролю.

За словами генерального директора Групи Метінвест Юрія Риженкова, завдяки таким розробкам компанія змінюється відповідно до умов часу.

"Тема безпеки як здоров'я, так і праці, так і екологічна, вона невід'ємна частина ефективності компанії в цілому. Саме тому для нас це не тільки пріоритет №1. для нас це має стати ДНК всієї організації. Повинно стати невід'ємною частиною всього, що ми робимо", - сказав Юрій Риженков.

Кожен фіналіст і переможець конкурсу проєктів Групи Метінвест отримав грошову премію. А підприємства - можливість покращити умови роботи та охорони здоров'я співробітників.