12:30, 03.06.2021

Вагітна жителька Павлограду провела 45 днів у ковід-центрі Дніпра

Останні тижні вагітності вона провела у реанімації з кисневою маскою! До лікарні Мечникова у Дніпрі жінка потрапила, коли коронавірус уразив 50% легень. Медики встигли зробити кесарів розтин і врятувати немовля. А ось боротьба за життя та здоров'я матері тривала майже півтора місяця!

поділитись:
Вагітна жителька Павлограду провела 45 днів у ковід-центрі Дніпра - фото 1

Михайлику скоро має виповнитися пів року. Вагітною, його матуся Олена дотримувалася усіх карантинних заходів. Нежить на 36-му тижні сприйняла як застуду. Та на прийомі у сімейного лікаря підтвердилося найгірше - ковід-19.

У ковід-центрі Дніпра Олена провела 45 днів !!! Половину з них - у реанімації! Випадок складний, один на тисячу. Проте вона повернулася додому до родини

Свою історію порятунку Олена залишила на сторінці проєкту #Дякуємомедикам. На сайті Фонду Ріната Ахметова Це інтернет-майданчик, на якому кожен може написати слова вдячності людям у білих халатах.

«Всеукраинская кампания Фонда Рината Ахметова #ДякуємоМедикам призывает пациентов и их родственников поблагодарить врачей за профессионализм и самоотверженный труд ради спасения здоровья и жизней людей в период пандемии. Сбор благодарностей докторам проводится на сайте Фонда», - зазначає директорка проєктів та програм Фонду Ріната Ахметова Ірина Блажан.

Важливо, що у такий спосіб можна підтримати всіх працівників медицини.