19:35, 16 вересня

Ветерана праці Володимира Охрименка привітали з 90-річним ювілеєм

У пенсіонера четверо онуків та вісім правнуків, але через карантин велика родина не змогла зібратися за святковим столом. Сьогодні подарунки та теплі слова чоловіку передавали місцеві депутати.

поділитись:
Ветерана праці Володимира Охрименка привітали з 90-річним ювілеєм - фото 1

Пану Володимиру - 90 років. Пенсіонер живе з донькою Вітою. Жінка каже, через карантин великого свята не буде. Діти роз'їхалися по інших містах.
Усе життя працював на комбінаті Азовсталь. І навіть на пенсії намагався допомагати утримувати родину.

З ювілеєм пенсіонера привітали депутати. Подякували за працю та побажали здоров'я.

Вітати зі святами літніх маріупольців - традиція депутатів. Така ініціатива чинного міського голови Вадима Бойченка та його команди. Як зазначив Андрій Федай, в міськраді підтримують не тільки молодь, але й пенсіонерів - тим більше - таких шановних.

«Це людина, яка відновлював місто Маріуполь, який відновлював наші заводи, який брав участь в будівництві будинків, доріг. Це ті люди, яким ми зобов'язані тим, що ми живемо, тим, що ми є», - зазначив депутат міської ради Андрій Федай.

Окрім цього, в кожному районі міста працюють територіальні центри. У Лівобережному - установу нещодавно відремонтували. Там можна пройти лікування та провести час з користю, розповідає Віктор Очеретін.

«Лікування, може бути, плюс до всього спілкування з такими ж пенсіонерами, тобто там різні навіть гуртки є для пенсіонерів. Плюс до всього перукарня безкоштовна, в яку можна прийти підстригтися».

Відремонтували терцентр і у Центральному районі. На черзі - Кальміуський. Аби жителям міста було комфортно, там також оновлять усі соціальні сервіси.