15:25, 14 липня

Відпустка по-маріупольськи. Які умови пропонують туристам?

Приватні будинки, кімнати, квартири або готель. Що в попиті і скільки буде коштувати відпочинок?

поділитись:
Відпустка по-маріупольськи. Які умови пропонують туристам? - фото 1

Дарина - корінна киянка. На Азовське узбережжя відпочивати приїхала з 10-річною дочкою. Спочатку зупинилися на Білосарайській Косі. Однак через кілька днів переїхали до родичів у Маріуполь. Знімати житло виявилося дорого.

«Якщо ось плюс-мінус хорошого рівня умови, то йдуть від 1000 грн., тобто 1300, 1500, 2000, 2500 і навіть 3000», - каже дівчина.

Для тих, хто хоче жити від моря за два кроки, здаються кімнати у приватному секторі. З холодильником, телевізором та спальним місцем. Ціна - від 250 гривень за добу! Найвищий цінник - 600 гривень за номер. Бо є кондиціонер, бойлер та особистий душ. А за 10 днів відпочинку ще й знижка.

Для тих, хто обирає відпочинок класу "люкс" - ресторанно-готельні комплекси. З усіма вигодами, кондиціонером, холодильником, окремою вбиральнею та душовою. Цінник на двомісний номер з видом на море - до тисячі гривень за добу.

Орендодавці додають, вартість житла залежить ще й від сезону. Найдорожчі місяцІ - липень та серпень. Особливо, коли попереду музичний фестиваль MRPL-Fest.