19:40, 30.01.2020

Вулична бійка, напад на поліцейського, син депутата та до чого тут хабар? Наш ексклюзив

Намагався запобігти бійці й опинився на лікарняному ліжку. Маріупольський поліцейський впізнав у нападнику сина депутата міськради та непокоїться - чи не закриють через це справу. Натомість сам чиновник звинувачує правоохоронців у вимаганні хабаря.

поділитись:
Вулична бійка, напад на поліцейського, син депутата та до чого тут хабар? Наш ексклюзив - фото 1

Перелам руки та численні забої. У ексклюзивному інтерв'ю нашому телеканалу постраждалий розповів - працює в поліції, проте того вечора був у цивільному одязі. Пив каву з другом, коли побачив як молодики лупцюють невідомого. Розборонив. Та за декілька хвилин - сам став жертвою тих самих нападників.

"Мене кинули на землю, я впав на ліву руку. І в зв'язку з цим, відчув дику різкий біль. Уже відповідати я ні чим не міг. Виходить на землі мене просто били. Один - сів зверху так, почав завдавати ударів в обличчя, другий-стояв, ногами допомагав. Третій буцався спочатку з моїм товаришем, але потім переключився на мене. За що взагалі не можу зрозуміти, зробив зауваження, по-людськи, для їх же блага".

Лікарі зауважують - хлопцю мали робити протезування, проте пошкодження не дозволило. Та й після травми його рука може запрацювати лише на шістдесят відсотків.

"Перелам головки променевої кістки-установка протеза була неможлива. Коли у нас заспокоїться капсула суглоба, яка була пошкоджена під час первинної травми. Коли заспокоїться весь суглоб, тканини м'які навколишні. Можна буде вже на спокійний суглоб зайти, прикинути і зробити правильне протезування".

За словами постраждалого, на нього напав син одного з депутатів міськради. Тож хлопець непокоїться, чи не закриють справу без покарання винних. Поки триває суд хлопці під домашнім арештом, двоє взагалі не виходять з дому, а один відвідує університет. Проте вихід з квартири йому заборонений після 18-ї вечора. Спілкуватися з нами він не може, поки триває слідство.

Тож за коментарем звертаємося до батька підозрюваного - депутата Максима Батенка. Він зауважив - його син - провину визнав. Та розповів: напередодні першого судового засідання у родини почали вимагати гроші. Мовляв є відео, яке підтверджує, що юнак не бив правоохоронця. За цей доказ невідомий зажадав кілька тисяч доларів.

"Ми написали заяву. Увечері на суді природно нічого не було. Вчора я був на упізнанні людини, який до мене приїжджав з приводу здирництва. Але я сумніваюся, що він працівник поліції, але тими даними, якими він володів - тут момент, я думав якось пов'язаний з поліцією" - розповів депутат.

Тим часом у поліції вже розбираються - з двома справами.

"За всіма фактами, внесені відомості до єрдр, тав проводяться розслідування. За результатами проведення службового розслідування, буде проінформоване-суспільство та ЗМІ".

За попередніми даними підозрюваним у побитті загрожує до 5 років позбавлення волі. Ми стежитимо за подальшим розвитком подій.