19:25, 14.09.2020

Як буде виглядати пляж у селищі Піщане після реконструкції?

У планах у міської влади - реконструкція пляжу в селищі Піщане. Тут обіцяють вирішити проблему з транспортом, облаштувати набережну, відкрити музей та канатну дорогу. Коли та з чого почнуть будівництво?

поділитись:
Як буде виглядати пляж у селищі Піщане після реконструкції? - фото 1

Нові комунікації, роздягальні, освітлення, спортивні та дитячі майданчики. У міськраді планують реконструкцію всієї площі вздовж узбережжя. Роботи розділили на три етапи. Розпочати планують уже навесні.

«Взимку ми можемо провести тендерні процедури, укласти договір, вибрати підрядника. Ще нам буде потрібно узгодження з областю даного проекту, тому що вартість проекту, який зараз знаходиться на експертизі 190 млн.», - розповідає начальниця міського управління капітального будівництва Галина Шейченко.

Олександр - живе в Піщаному. Каже, найбільша проблема - велика кількість автівок з відпочивальниками та вузька дорога.

«Дорога вузька, парковок не вистачає, людям ніде пройтися з дітьми, з собаками, на велосипедах ніде проїхатися», - каже чоловік.

Аби уникнути заторів, в проєкті передбачили створення парковки. Транспортну розв'язку облаштують в селищі Моряків, а спуститися до набережної можна буде по канатній дорозі або ж пішки.

«Ми взагалі говоримо про те, що потрібно розвивати селища і селищну інфраструктуру. Розворотне кільце, ми приїжджаємо транспортом, приїжджаємо на автомобілі, робимо необхідну кількість паркомісць. Ми сьогодні думаємо про те, що це на 3 тисячі паркомісць має бути», - наголосив міський голова Маріуполя Вадим Бойченко.

Зокрема, в кінці пляжу, на межі з національним парком «Меотида», обіцяють збудувати музей природи.