16:26, 24 серпня

Як Маріуполь відзначив День Незалежності?

На Лівобережжі відкрили оновлений дитячий садок та реабілітаційний центр для осіб з інвалідністю. Ще один подарунок - реконструйована концертна зала у міському Палаці культури. Встигли "причепурити" до Дня Незалежності й другу частину пірса.

поділитись:
Як Маріуполь відзначив День Незалежності? - фото 1

Розпочалось святкування дня Незалежності з урочистостей. У центрі Маріуполя обладнали кінозал просто неба. На екрані - пряма трансляція параду з Майдана Незалежності. Слово бере Президент України. Заявляє, що підписав указ про нове свято: День української державності. Його відзначатимемо двадцять восьмого липня - у День Хрещення Київської Русі.

Святкують й маріупольці. Кажуть, більш за все чекають, аби на Донбасі був мир.
До пам'ятника Воїнів-Визволителів поклали квіти. Вшанували пам'ять тих, хто ціною власного життя захищав незалежність України.

Військові, що боронять кордони і виконують надскладні завдання - отримали нагороди. А очільник Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко наголосив, що саме у єдності сила українського народу.

«Ми разом досягнемо розвитку, самосвідомості і зміцнення нашої незалежності. Все буде Україно. Хочу висловити слова щирої подяки, всім тим, хто захищає нашу державу, тим хто стояв на початку нашої незалежності».

Продовжилось свято флешмобом. Під звуки оркестру діти заспівали найпопулярніші українські пісні.
Привітав із Днем Незалежності жителів Маріуполя і міський голова Вадим Бойченко.

«Бажаю нашій державі миру та розвитку, добробуту, злагоди та щастя, кожній українській сім'ї. З днем народження тебе, Україно. Зі святом, Маріуполь».

А ще цього дня українці зізнавалися у коханні рідній країні. І кожному її куточку - від Заходу до Сходу.