19:56, 18 вересня

Як оформити паспорт під час карантину?

Поки триває карантин, українці можуть оформити ID-картку або вклеїти фотографію у будь-якому відділенні державної міграційної служби. Раніше це робили тільки за місцем реєстрації.

поділитись:
Як оформити паспорт під час карантину? - фото 1

Торік співробітниці каналу «Сигма» Аллі Ліверко виповнилось 25. Аби вклеїти фотографію у паспорт, довелось їхати через усю область, каже дівчина.

«Я працюю в Маріуполі, а прописана в іншому місті, в Бахмуті. І у нас за законом ми отримуємо паспорт там, де ми прописані. Місяць без документів ходити не можу. Тому довелося вклеювати фотографію, тому що це швидше. Звичайно, хотілося б ID-карту, але доведеться ходити з книжечкою».

Під час карантину отримати ID-картку чи вклеїти фотографію у стари документ можна у будь-якому зручному відділі міграційної служби.

За словами працівників Центрального районного відділу міграційної служби, п'ята частина звернень - не за місцем реєстрації. Якщо ж ви оформили документ і вже після цього залишили місто, отримати паспорт також можна за місцем звернення.

«Не може приїхати, звичайно, і не хоче наражати на небезпеку себе. Людина може звернутися до будь-якого територіального підрозділу, який розташовано поруч з його місцем проживання. Написати письмову заяву з проханням, щоб цей паспорт, цей документ йому було вислано за місцем його звернення. І отримає вже там, де йому зручно», - розповіла начальниця Центрального районного відділу міграційної служби Єлизавета Комісарук.

Крім відділів державної міграційної служби оформити паспорт-картку можна також у Центрі надання адміністративних послуг.