19:38, 23.10.2020

Як у Маріуполі відкривали нову льодову арену Ice Centеr Mariupol

Перший хоккейний матч - на новенькій льодовій арені. У Маріуполі відкрили айс центр. На кризі зійшлися київський "Сокіл" та команда "Маріуполь". Замість арбітра першу шайбу вкинув Президент України - Володимир Зеленський.

поділитись:
Як у Маріуполі відкривали нову льодову арену Ice Centеr Mariupol - фото 1

Через пандемію - відкриття арени відбувалось без глядачів. Першими на кригу вийшли фігуристи. В урочистостях взяв участь й Президент України Володимир Зеленський.

«Я пишаюся тим, що знаходжуся на відкритті цієї чудової льодової арени, у Маріуполі, на Донбасі. Я думаю, що це велика перемога. Хочу ще раз подякувати всім, хто це зробив. Це прекрасний приклад, коли держава, міська влада, приватні інвестори, всі об'єднуються. Роблять таку красу. Ну і хай переможе найсильніший».

Перший хокейний матч на льоду цієї арени. Гру розпочав Президент - запустив шайбу. Для гравців хокейного клубу "Маріуполь" це дебют. Змагалися з київським "Соколом". Поєдинків було три. Перемогли гості - із рахунком 2:1. Захисник маріупольської команди Олександр Гуров зазначив - гра була напруженою. Та програшу не засмутився. Мовляв, це крок до майбутніх перемог.

«Будемо намагатися, все зробимо для цього. Все-таки десь упустили свої шанси, не дали там. Можна десь забивати зараз в кінці гри, але не скористалися моментом. Не вистачило трішки, може десь злагодженості, десь характеру», - зазначив Олександр Гуров.

Поділилися враженнями й тренери обох команд.

«Це наша перша офіційна гра, але в процесі роботи та ігор ми наберемо ту форму необхідну форму. Хокей така гра - треба битися і здобувати перемоги. Немає таких команд, які не можна обіграти», - сказав тренер ХК "Маріуполь" Олександр Сеуканд.
Як у Маріуполі відкривали нову льодову арену Ice Centеr Mariupol - фото 28946

 

«Гра пройшла для обох команд на хорошому рівні, хороші були швидкості. Хлопці важко в гру входили, але потім розгорнулися. Хороша гра була», - зазначив тренер ХК "Сокіл" Олег Шафаренко.

Уже від листопада тут можна починати тренувати маленьких фігуристів та хокеїстів, зазначив президент хокейного клубу "Донбас" Борис Колесніков. Що ж стосується кількості місць на льодовій арені - їх буде більше.

«Хотіли б мати від 1500 до 2000 місць тут. Зараз тут триста місць. Заради зовсім маленьких, ви знаєте, що льодовий вид спорту - це дуже складне питання. І 4,5, 6 років це вже вважається критичним віком. Тому важливо було побудувати швидко. Ми побудували. Глава держави обіцяв усіляку підтримку спортивну інфраструктуру», - наголосив президент ХК "Донбас" Борис Колесніков.

А вже 29 жовтня маріупольські хокеїсти прийматимуть на своїй арені гостей із Кременчука.