13:20, 09.12.2020

Як вберегтися від холоду та скільки коштує цього сезону теплий одяг

Поривчастий вітер та низька температура. Першими від переохолодження страждають саме кінцівки. Як потрібно зігріватися та скільки коштуватиме правильний одяг?

поділитись:
Як вберегтися від холоду та скільки коштує цього сезону теплий одяг - фото 1

Для тепла та комфорту. Пані Вікторія обирає рукавички.

«Шкіряні дивилася тебе рукавички, вони ніби й тоненькі, але дуже приємні, щоб і вільна була, і тепла» , - каже покупчиня.

Жінка додає, головне, аби річ була якісна.

«Краще дорожче, щоб якісно було, але треба дивитися, щоб якщо забруднилося, можна його було обробити, щоб не зачіпляються, затяжечки бувають на рукавичках» , - каже Вікторія.

А от пан Олександр потрібний одяг вже придбав.

«Якщо рукавички не надіти, річки мерзнуть. У мене подштанники під низом, джинси теплі і мені нормально», - каже чоловік.

Кирило часто працює на вулиці. Тож у холоди утеплюється максимально та носить термобілизну.

«Без термобілизни я взагалі на вулицю не виходжу. Фірмове термобілизна, я вважаю, прослужить довше, ніж якісь неякісні речі» , - вважає Кирило.

Такий товар розкуповую швидко, запевняє продавчиня Тетяна. Нині тут залишилося тільки две комплекти.

«Жіноча модель йде 1690, чоловіча 990 - це ціна за комплект. Зігріває в будь-яку погоду», - наголошує продавчиня.

А за рукавички править от 240 гривень.

«Такі йдуть з реакцією на сенсор, не пропускають вологу, вітер не пропускають, дуже часто беруть ті, хто на вулиці працює» , - демонструє Тетяна.

Фірмові вироби можна підібрати на будь-який смак та гаманець. Флісові зігріватимуть у морози, ткани софт-шел - защищать от вітру. Ціни від двохсот до тисячі гривень за пару. Термобілизну продавець рекомендую гібридну.

«Воно відводить вологу і в той же час гріє, що важливо для активного способу життя. В наявності є 1300 грн за комплект».

Зігріти ноги допоможе правильно підібране взуття, радить продавець Матеус. Важливо, аби воно не тиснуло, не продувалося. Краще надавати перевагу чоботам из високою підошвою.

«Це еврозіма, тут синтетичний утеплювач 100 грам на квадратний метр вироби. Дана модель до -5, -7 з термо носком підійде цілком. Цена 2500, і це без знижок. На технологічних моделях ціна буде йти 4600. Технолохіт, який повертає вам 20% тепла. Дана модель не промокає, не продувається, що дуже важливо взимку, в даних черевиках вам буде комфортно навіть в мінус 20» , - розповідає продавець.

Також кінцівки замерзают через погану циркуляцію крові, наголошую медики. Тожа пити багато сорта, вживати м'ясо и рибу й частіше рухати пальчиками.

«Пальцями стиснули-розтиснули, стиснули-розтиснули. Так само і п'ята, теж і руки - стиснули-розтиснули, це працює на посилення кровотоку. Що б ще порадила - банальний вазелін. Втерли, щоб не липкий був, а втерся. Не треба багато. Злегка. А потім одягаємо термобілизна, теплі але і взуття, є також жирові мастила» , - радить лікар Вікторія Невпряженко.