10:15, 11 липня

Як загрузити свої документи у «Дію»

Документи в смартфоні. Все більше водіїв користуються електронними правами. Посвідчення у мережі діє на рівні з паперовим. Що варто зробити, аби цифрова версія з'явилася у вашому телефоні?

поділитись:
Як загрузити свої документи у «Дію» - фото 1

Ілля - студент. Здобуває фах автомеханіка. Спочатку отримав посвідчення водія категорії С. Нині пройшов навчання, аби мати право керувати легковим транспортом. Каже, зручно, що його документ є у додатку "Дія".

У сервісному центрі МВС наголошують, електроне посвідчення водія діє на рівні з паперовим. Як шофер отримав права, за кілька днів вони з'являться у мережі. Документ на порталі Дія не побачать власники посвідчень старого зразка. Їм варто оновити дані. Зробити це можна дистанційно.

«Свої персональні дані, місто проживання, обрати сервісний центр в якому він хоче отримати це посвідчення водія. Сплатити квитанцію і зробити фото і надіслати в сервісний центр. Після обробки, якщо документи подані у належному стані - друкується у сервісному центрі посвідчення водія», - розповів адміністратор Сервісного центру МВС Валерій Манько.

Фахівці кажуть: серед літніх водіїв така послуга популярністю не користується. По електроне посвідчення до центру звернувся поки один такий шофер.