11:15, 05.08.2019

Як зараз виглядає селище Широкине під Маріуполем?

Як зараз виглядає селище Широкине під Маріуполем? 05.08.2019

поділитись:
Як зараз виглядає селище Широкине під Маріуполем? - фото 1

Колись це було курортне селище Широкине, а зараз це селище-привид на лінії зіткнення. Фотографії сучасного населеного пункту розмістили на сторінці в Facebook Штаб Операції об'єднаних сил.


Раніше це було курортне містечко в 15 кілометрах від Маріуполя, куди приїжджали відпочивати туристи. У селищі був пивзавод і меблевий цех. Там налічувалося близько 700 будинків та понад 1800 місцевих жителів. Зараз селище нагадує яскраві кадри апокаліпсису з фільмів-катастроф, або мертве місто Прип’ять.


«Широкине повністю заміноване російськими окупантами, подекуди ще досі на подвір’ях колишніх мешканців лежать нерозірвані снаряди і міни. Всередину житлових будинків заходити суворо заборонено, не виключено, що там ворогом залишені мінно-вибухові пастки. Можна спокійно переміщуватися лише по асфальтованій дорозі та окремих місцях, де точно ми знаємо, що немає ніякої небезпеки», ‒ розповідає морських піхотинець Данило.


Зараз село знаходиться під повним контролем ЗС України. Завдяки героїзму і мужності українських морських піхотинців, Широкине було звільнено від противника у 2016 році.