18:41, 26.10.2020

Які вакансії є у компанії Метінвест

Фінансова стабільність та офіційне працевлаштування. Саме за цими критеріями обирав професію металург Олександр Риб'яков. Чоловік 13 років працює вогнетривником на комбінаті імені Ілліча групи Метінвест.

поділитись:
Які вакансії є у компанії Метінвест - фото 1

Металург Оленсандр Риб'яков працює на металургійному заводі. Каже, робота важлива, та й на кожен день - різноманітні завдання.

«Для функціональності, роботи доменних печей, всі підприємства. Робота муляра одна, а печі всюди різні, там стан 1700 - одні печі, доменний цех - інші печі та в відрядження їдь, Запоріжжя, Київ», - каже вогнетривник.

Наголошує, такий фах сподобався, бо робота офіційна, зарплата - регулярна. Навіть у період пандемії та кризи.

«Офіційний заробіток, соцпакет, медстрахування. Відповідно, є кар'єрний ріст, можна розвиватися, можна подати якусь пропозицію, яке дає економічний ефект підприємству. І відповідно надбавки якісь йдуть тебе», - каже чоловік.

Металург розповідає, нині - на комбінаті імені Ілліча Групи Метінвест не вистачає спеціалістів. Тож запрошує молодь долучитися до їхньої команди.

«Хто захоче прийти навчимо. Головне, щоб руки були і люди не дурні були».

З переліком вакансій можна ознайомитися у центрі кар'єри Метінвест. Офіс розташований на перетині вулиці Фонтанної та проспекту Металургів. Фахівці приймають по буднях з дев'ятої ранку.