17:37, 18 березня

Яку погоду обіцяють синоптики 19 березня на території Донеччини

Завтра на Донеччині буде хмарно і туманно. Очікується слабкий та подекуди помірний дощ.

поділитись:
Яку погоду обіцяють синоптики 19  березня на території Донеччини - фото 1

Вдень в області вітер буде північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря: вночі від 0 до +5, вдень +2 +7.

У Донецьку день пройде під мінливо хмарним небом, зранку почнеться дрібний дощ, який йтиме до обіду. Показники вдень +1 +4, вночі +1 та мокрий сніг.

Небо в Новоазовську до кінця доби вкриватимуть хмари, та попри це пообіді таки з’явиться короткочасне прояснення. Передбачають дощ майже всю ніч. Вдень +5 +9, нічні +3.

У Бердянську синоптики обіцяють мінливу хмарність протягом дня. Ближче до вечора піде дрібний дощ. Температура в світлий час +4 +6, вночі +3.

Жителів Мангуша чекає дощова та похмура погода протягом дня. Денні показники +4 +8, нічна температура сягатиме 2 градусів тепла.

У Селищі Нікольське ранок буде похмурим, та вже пообіді на небосхилі з’явиться прояснення. Вдень - без опадів, на вечір передбачають дощ. Температура повітря вдень +3 +7, вночі дощ продовжуватиметься, тепмература +3.

У Маріуполі в п’ятницю небо весь день вкриватимуть хмари. Прояснення будуть короткочасними та не частими. Опади синоптики передбачають в другій половині дня. Денні показники коливатимуться від +5 до +8. Вночі також дощитиме. Температура повітря +4. Атмосферний тиск 753 міліметри, вітер північний 1 - 3 м/с .

Дощі очікуються на всій території Україні. У деяких регіонах можливі опади у вигляді мокрого снігу.