17:25, 29 березня

Яку погоду в області і по Україні обіцяють синоптики 30 березня

30 березня у Західних та Північних регіонах синоптики обіцяють дощ. Но Донеччині опади можливі вночі і не суттєві вдень. На решті територій - мінлива хмарність.

поділитись:
Яку погоду в області і по Україні обіцяють синоптики 30 березня - фото 1

Середня температура по країні буде плюсовою. Вдень від 5 до 14 градусів тепла. Вночі подекуди буде морозно. Від +5 до -3.

У Маріуполі 30 березня синоптики обіцяють сонячний день. Нічний дощ скінчиться ще на світанку та протягом дня більше не проявлятиметься. Денні показники коливатимуться від +2 до +9. Вночі температура повітря +3, Атмосферний тиск 770 міліметрів, вітер північно - східний від 2 до 5 м/с.

Жителів Мангуша також чекає нічний дощ. Новий день обіцяє бути сонячним і без опадів. Вдень термометр покаже +3 +9, нічні показники +1.

Вівторок у Селищі Нікольське буде сонячним. Температура повітря вдень +3 +9 , у нічний час стовпчик термометра покаже +1.

У Донецьку зранку термометри показиватимуть -2 та сонечко. Та вже до обіду температура повітря прогріється до +8. Мінлива хмарна погода утримається до вечора. Нічні показники +1.

У Новоазовську проясниться в другій половині дня. Вдень +2 +10, вночі також +3.

У Бердянську дощ розпочнеться ще в ночі і скінчиться до світанку. Протягом дня синоптики опадів не обіцяють. Денні показники від +5 до +7, вночі +3.

Жителі Києва до вечора спостерігатимуть похмурий небосхил. Температура повітря вдень +3 +11. Вночі +6 градусів.