З жовтня українським пенсіонерам підвищили виплати

Додаткові гроші нараховуватимуть до пенсії щомісячно. Та їх отримають не всі. Хто саме може очікувати на кошти?

 

З 1 жовтня пенсіонери віком від 75 до 80 років отримуватимуть доплату - 400 гривень. Вона стане щомісячною, та лише за певних умов.

«У разі якщо розмір пенсії з урахуванням надбавок, підвищень, додаткових пенсій, інших доплат до пенсії встановлених законодавством не досягає розміру середньої заробітної плати по Україні. Тобто 10340,35 коп», - каже речниця головного управління Пенсійного фонду в Донецькій області Дар’я Христенко.

А тим, хто має страховий стаж не менше 20 років, додадуть грошей. Аби їхня пенсія не була менше за 2,5 тисячі гривень. Кошти нарахують автоматично. На Донеччині доплату отримуватимуть 56 тисяч осіб.

#новини донецька область #пенсія

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Чи вдасться зупинити весняний наступ російських військ: думка експерта про можливі розвитки подій.
Трагічний випадок на Криворіжжі: у пожежі загинули троє малюків.
В Одеській області завдано шкоди залізничній інфраструктурі.
Теги