20:20, 15.07.2020

За новаторські ідеї – винагорода

Металурги та ремонтники продовжують модернізувати виробництво. Артем Ничипорук отримав найвищу нагороду в компанії "Золоту зірку Метінвест" за проєкт, який заощадив підприємству близько 5 мільйонів гривень.

поділитись:
За новаторські ідеї – винагорода - фото 1

Ковально-пресовий цех маріупольського ремонтно-механічного заводу Групи Метінвест. Тут металурги під керівництвом Артема Ничипорука займаються куванням.

Скоротити витрати енергоресурсів і заощадити близько 5 мільйнів гривень на рік - мета проєкту Артема. Старший майстер втілив свою ідею за 6 місяців.

«При виготовленні роликів МБЛЗ ми їх ставимо на термообробку просто щоб спустити з них напруженість, щоб в подальшому цеху їх обробляли. Довгий сильно цикл йшов термообробки. І ми почали замислюватися, що це дуже енергозатратно», - згадує старший майстер цеху маріупольського ремонтно-механічного заводу Артем Ничипорук.

Під час розробки та реалізації програми чоловіку допомагали колеги. Анатолій керівником пишається.

«Завжди до нього можна звернутися, якщо потрібна якась допомога. Ми, як і наш керівник, хочемо покращувати наше виробництво. Є до чого прагнути і ось приклад», - розповідає коваль Анатолій Кущін.

Металурги кажуть, завжди підтримують одне одного і на роботі, і в житті. "Золотій зірці Метінвесту" раділи всім колективом. Бо нагорода - найпочесніша на виробництві.

«Я не вірив цьому, це було дуже цікаво. І коли це все-таки підтвердилося, мене почали колеги вітати. Допомагали в усьому, щоб в подальшому це все працювало і діяло», - каже Артем Ничипорук.

У цеху зізнаються, планують і далі займатися покращенням виробництва.