12:05, 27 січня

Жителі п’ятиповерхівки на проспекті Будівельників потерпають від…дерев?

Коріння руйнує фундамент, а вода заливає перші поверхи. На нашу "гарячу лінію" звернулися мешканці п'ятиповерхівки на проспекті Будівельників. Розповіли, після дощів сходи - в калюжах, а пні - нищать підвал. Чому житловики не розв'язують проблеми?

поділитись:
Жителі п’ятиповерхівки на проспекті Будівельників потерпають від…дерев? - фото 1

Дерева розростаються поблизу п'ятиповерхівки, а їхнє коріння руйнує фундамент, вважає мешканець дому пан Юрій.

«Пеньок - дерево росте, а біля пеньків ще дерево росте, тому що корінь живий. Потрібно було моментально прибрати ці дерева, ці пеньки, тому що руйнується будівля».

Пенсіонер упевнений, коріння тягнеться під будинок, бо там - волого. Адже поруч - глибока яма, в яку і тече вода.

«Яма - нижче рівня цього асфальту. І з даху будівлі вся вода ллється в яму. За один дощ туди може наповнитися, дивлячись який дощ, зо два куба води, якщо по 20 хвилин - то чверть куба», - каже мешканець будинку Юрій Головань.

Вода досягає вже перших поверхів, запевняє сусідка пані Марія. Заливає підлогу та сходи.

«Коли дощ, сніг тане, вода ллється в під'їзд, на перший поверх. Зараз вона мокра, і не висихає, і йде до підвалу, там же труба, напевно, протікає», - каже жінка.

Місцеві говорять, по допомогу - зверталися, але безрезультатно. Тож телефонуємо до керівної компанії "Місто для людей". Заступниця начальника Юлія Бєлкіна повідомила, нині на контролі тільки одна заявка - про затоплення. Останні проблеми - усунули.

«У заявника забита труба душової кабіни, виведена в підвал самостійно, не по проекту. Загальна каналізаційна система в нормі. Як би все закрито. Давайте ми до кінця тижня зробимо обстеження, піде хаус-менеджер і подивиться, що там».

За роз'ясненнями щодо пеньків звертаємося до зеленбуду. Начальник Петро Чекер наголосив: якщо дерева зрізали - коріння рости не буде. Проте, аби дізнатися, що кореневища дійсно руйнують будинок, потрібно спеціальне обстеження. З цим питанням люди можуть звернутися до архітектурного бюро.