10:10, 12.06.2021

За рік у Маріуполі створили кисневу інфраструктура для боротьби з Covid-19

15 років - у розвиток Маріуполя. Від початку пандемії боротися з ковідом Маріуполю допомагають підприємства Групи Метінвест. За рік у місті з'явилася ціла киснева інфраструктура, яка дарує хворим надію на швидше одужання.

поділитись:
За рік у Маріуполі створили кисневу інфраструктура для боротьби з Covid-19 - фото 1

Через пандемію Covid-19 потреба у кисні значно зросла. Металурги не залишися осторонь. Й у березні торік Група Метінвест направила 7 мільйонів гривень для облаштування точок подачі кисню у маріупольських лікарнях. А вже восени кількість ліжок збільшили до 343. Також до медзакладів організували підвезення газу в балонах.

Торік підприємства Групи Метінвест спільно з Фондом Ріната Ахметова передали маріупольським лікарням понад 200 тисяч кубометрів кисню. З них 183 тисячі - для лікування хворих на коронавірус.

Загалом на будівництво інфраструктури для боротьби із пандемією Група Метінвест направила понад 72 мільйони гривень. За ці кошти у Маріуполі облаштували понад 3 тисячі метрів трубопроводу, дев'ять рамп та близько семисот ліжок із подачею кисню.

Сьогодні у трьох лікарнях міста встановлені кріосистеми із рідким киснем. Станції підтримують стабільний тиск і рівномірно розподіляють газ у відділення. Установки цілодобово контролюють та обслуговують працівники металургійних підприємств міста. Також нове обладнання вирішило проблему постійної заміни балонів.

Більше сорока років металургійний комбінат імені Ілліча Групи Метінвест постачає кисень в лікарні міста, та продовжить забезпечувати медустанови Маріуполя життєво важливим киснем на безоплатній основі в необхідному медикам обсязі.