Загиблий на передовій. Під Маріуполем противник стріляв з гранатометів

За минулу добу у штабі ООС нарахували 17 обстрілів.

Неподалік селищ Південне та Зайцеве противник відкривав вогонь з мінометів 82-го та 120-го калібрів, а біля Красногорівки – ще й зі станкових протитанкових гранатометів.

Неподалік населеного пункту Шуми здійснив обстріл з протитанкового ракетного комплексу та мінометів 120-го калібру.

Поблизу населених пунктів Піски, Золоте-4, Водяне та Павлопіль загарбники обстрілювали позиції наших захисників з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

У передмісті селища Майорськ ворог застосував протитанковий ракетний комплекс, станкові протитанкові гранатомети та стрілецьку зброю.

Внаслідок обстрілу збройними формуваннями Російської Федерації позицій наших підрозділів один військовослужбовець Збройних Сил України отримав осколкове поранення не сумісне з життям, повідомили у штабі ООС.

Також над нашими позиціями літав безпілотник противника.

Сьогодні вранці гучно було поблизу Новоселівки та Авдіївки.

#оос #Загиблі #обстріл

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Пожертвував своїм життям заради України: у Сумській області загинув воїн з Кривого Рогу.
На Нікопольщині російські військові вбили літнього чоловіка, здійснивши напад за допомогою безпілотника.
Російські військові здійснили напад із безпілотників на громаду в Дніпропетровській області, внаслідок чого загинув чоловік.
Теги