14:55, 16.07.2021

Загулявся і побоявся повернутися додому. У Маріуполі знайшли зниклого хлопчика

10-річну дитину розшукували цілий день.15 липня хлопчик пішов в комп'ютерний клуб і пропав.

поділитись:
Загулявся і побоявся повернутися додому. У Маріуполі знайшли зниклого хлопчика - фото 1

Повідомлення в поліцію про зникнення дитини надійшло напередодні близько 23 години. Мама хлопчика розповіла, вдень син потайки пішов з дому. Весь день жінка самостійно намагалася знайти дитину, проте його ніде не було.

Загулявся і побоявся повернутися додому. У Маріуполі знайшли зниклого хлопчика - фото 42998

 

Поліцейські перевірили всі можливі місця перебування хлопця, опитали родичів, друзів, сусідів і встановили, що днем його бачили в магазині з невідомої дівчинкою.

Пошуки дитини тривали декілька годин, близько 00:30 поліцейські розшукали хлопця у дворі багатоповерхового будинку, за кілька сотень метрів від власного будинку, - розповіли правоохоронці.

Як пояснив хлопець, він пішов з дому, щоб пограти в комп'ютерному клубі і потім боявся повертатися додому, в упевненості, що його буде лаяти мама, за те, що він нікого не попередив.

З дитиною поліцейські провели профілактичну бесіду. А батьків і опікунів закликають приділяти дітям більше уваги, цікавитись їхнім життям, намагатися стати для них найкращим другом. Дитина повинна знати, що втеча з дому - це не вихід, і до того ж, такий вчинок може мати негативні наслідки.

Підкреслюємо: якщо зникла дитина, негайно телефонуйте на лінію «102». Самостійні пошуки, як правило, не приводять до результатів, а дитина може потрапити в біду.