14:31, 24.12.2020

Жителі Кальміуського районі замерзають у власних квартирах

Температура в оселі - 12 градусів тепла. На нашу "гарячу лінію" звернулася жителька Кальміуського району. Скаржиться - батареї в її домівці ледь теплі, а керівна компанія "Місто для людей" проблему не усуває. У чому причина?

поділитись:
Жителі Кальміуського районі замерзають у власних квартирах - фото 1

Жителька двоповерхівки на вулиці 24-й квартал Валентина каже, температура в її квартирі менше 15 градусів.

"Батарея трохи тепла, чуть-чуть. Градусів 25 максимум. А тут крижана абсолютно. А на термометрі - 13 градусів".

Аби не замерзнути жінка вимушена тепло вдягатися. Проте й це не рятує, тож вмикає обігрівач. Через це - суми за електроенергію виходять непомірними, скаржиться пенсіонерка. Пані Валентина вважає, проблема - з трубами на горищі.

"Ми запрошували приватного, просто знайомого. Він лазив на горище і сказав - не повинно бути, стояки не можуть виходити з розширювального бачка, в якому повітря. Ось те ж саме написала тепломережа. І коли я пояснюю "Місту для людей" і інспектору тепломережі, вони кажуть - там все правильно", - каже пенсіонерка.

Жінка розповідає, до керівної компанії неодноразово писала заявки з проханням вирішити проблему. Проте в квартирі й досі холодно. У "Місті для людей" пояснюють, проблема виникла через стик залізного стояка з пластиковим.

"Зробили експертизу, подивилися - забито, швидше за все заросла різьблення, де з'єднання пластика з металом. Взяли матеріал, зателефонували 18 квартирою. Приберемо залізо, поставимо пластик. Тобто, це з'єднання, де заросло все ми приберемо цей момент", - розповів начальник відділу з комунікацій компанії "Місто для людей" Роман Мельничук.


Полагодити систему комунальники обіцяли нам вже сьогодні.