19:07, 21.04.2021

Жителі Маріуполя скаржаться на роботу автобусів 24т

Не частіше, ніж раз на годину. Жителі 13 мікрорайону скаржаться: маршрутка 24т ходить дуже рідко та не завжди за графіком. А окрім неї на цю ділянку жодний транспорт не заїжджає.

поділитись:
Жителі Маріуполя скаржаться на роботу автобусів 24т - фото 1

Нині на ділянці по вулиці Митрополитській у Центральному районі їздить лише одне маршрутне таксі - 24т. Та й те ходить вкрай рідко, скаржаться пасажири.

Раніше 13 мікрорайон обслуговували ще дві маршрутки - №153 та №156. Але їх скасували. Натомість пустили комунальний транспорт. Проте жоден з них сюди не заїжджає, скаржаться місцеві.
У профільному департаменті пояснили, про проблему - знають. І вулиця Митрополитська є у програмі розвитку транспортної системи до 2030 року.

«На даний момент тролейбуси там не можуть піти, автономний хід на ту ділянку не розрахований, просто не доїде. Або доїде один раз і просто зупиниться. Нову тролейбусну мережу, природно, там поки прокладати не будемо. Але далі, при формуванні маршрутно-транспортної мережі, ми можемо розглядати як маршрутні таксі, так і тролейбуси з автономних ходом, інші маршрути, які не сьогоднішні, так і автобуси. І при закупівлі наступного транспорту вже будемо складати маршрути для того, щоб вони заїхали на цю вулицю», - зазначив директор департаменту транспорту та зв'язку Василь Клат.

Тому нині у жителів 13 мікрорайону є декілька виходів. Або чекати маршрутку 24т, або йти до наступних зупинок на вулиці Купріна, чи на проспектах Будівельників і Миру.