11:41, 25.11.2020

Без маски в громадському місці. Поліція продовжує штрафувати порушників

Понад 350 постанов про адміністративні правопорушення винесено у Донецькій області відносно осіб, які перебували у громадських місцях без правильно вдягнутих масок. Про це повідомила інспектор сектору моніторингу Краматорського відділу поліції Валерія Осипець на брифінгу.

поділитись:
Без маски в громадському місці. Поліція продовжує штрафувати порушників - фото 1

Нині на охорону публічного порядку на Донеччині задіяно 920 працівників поліції. Також 86 правоохоронців перевіряють обсервацію, тимчасові пункти прийому хворих та контролюють дотримання карантинних обмежень.

Винесено 352 постанови відносно осіб, які перебували у громадських місцях без правильно вдягнутої маски.

За такі дії законодавством передбачено накладання штрафу від 170 до 255 гривень. Накладається штраф на місці, тобто працівник поліції виписує постанову і надає номер розрахункового рахунку, куди людина повинна сплатити штраф. Якщо людина протягом 10 діб цей штраф не сплачує, він подвоюється. Якщо й надалі штраф не сплачується, матеріали передаються до державної виконавчої служби, - сказала Валерія Осипець.

Вона також повідомила: на Донеччині від 16 березня зареєстровано 8334 події, пов’язані з порушенням обмежувальних або карантинних заходів. За вказаними повідомленнями було відкрито 7 кримінальних проваджень.