Більше сотні мін різного калібру випустили по позиціях українських військових за добу

За минулу добу на Донбасі зафіксовано 15 обстрілів. Є поранені.

Як повідомляє прес-центр штабу операції Об'єднаних сил, за останні 24 години по позиціях ВСУ противник 15 разів відкривав вогонь із забороненої зброї.

"Внаслідок ворожих обстрілів один військовослужбовець Об'єднаних сил отримав поранення, троє - бойове травмування", - йдеться в повідомленні.


Бойовики п'ять разів відкривали вогонь по позиціях військових у Авдіївки. Там ворог випустив 41 міну з мінометів 120-го і 82-го калібрів і застосовував гранатомети різних систем, великокаліберні кулемети і стрілецьку зброю. Також двічі вели вогонь з озброєння бойових машин піхоти недалеко від н.п. Старогнатівці.

#оос #армия #новини ато сьогодні

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Вранці російські війська здійснили напад на Нікопольщину, внаслідок чого троє осіб отримали поранення.
У Дніпрі хлопчик впав з висоти в abandoned будівлі: що потрібно знати.
В центрі Києва прогримів вибух автомобіля, повідомляють у соцмережах.
Теги