Коронавірус забрав ще два життя на Донеччині

В цілому за минулу добу в Україні померла рекордна кількість людей з діагнозом Covid-19 - 76 осіб.

За добу в Україні проведено 51 590 тестувань. Виявлено 2958 нових випадків захворювання. Госпіталізовано 54 людини, 1514 - одужали.

У Донецькій області померли дві мешканки Краматорська 60 і 80 років. Зафіксовано 46 нових випадків хвороби. Найбільше число нових інфікованих в Слов'янську - 24 людини, 7 нових випадків в Маріуполі, 5 в Покровську, по 3 в Краматорську та Слов'янському районі, 2 дітей захворіли в Мірнограде, по одному в Костянтинівці та Лиманської ОТГ.

 

#Коронавірус

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
В трьох областях відбулося вимкнення електроенергії: атомні електростанції функціонують не в повному обсязі.
Міністерство енергетики: після масштабної агресії з боку РФ атомні електростанції все ще залишаються частково знижені в роботі.
У Кривому Розі зупинено роботу нелегальної мережі, що займалася виробництвом та продажем сигарет і алкогольних напоїв.
Теги