У Збройних Силах України зафіксовано 19 випадків захворювання коронавірусом

Як повідомляє командування медичних сил ЗСУ, на ранок 13 квітня в Збройних Силах підтверджені 19 випадків зараження COVID-19.

Станом на вечір 12 квітня в ЗС України був підтверджений ще один випадок захворювання COVID-19. Вірус виявили у військовослужбовця. Ще 8 квітня він був ушпиталений у Львівську обласну інфекційну лікарню. Діагноз - негоспітальна двобічна пневмонія. Стан його стабільно важкий.

Всього ж на ранок 13 квітня в ЗСУ зареєстровано 19 випадків зараження. Один військовослужбовець видужав, один, на жаль, помер.

#Коронавірус #Статистика #оос #ЗСУ #армия #новини ато сьогодні

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
Офіцер з Дніпропетровської області, використовуючи підроблений "лікарняний", проводив час у казино та продовжував отримувати заробітну плату, повідомляє Державне бюро розслідувань. Дивіться відео та фото з місця події.
У Києві арештували агента Російської Федерації, який планував вбивство одного з лідерів Федерації роботодавців.
Без бабусі залишилися двоє онуків: у Нікополі внаслідок російського нападу загинула медична працівниця. Фото.
Теги