12:30, 30.12.2020

Цьогоріч снігу в Маріуполі більше не буде

Метеорологи повідомляють, на новорічні свята по всій країні - дощитиме. Яку погоду прогнозують на Новий рік у Маріуполі?

поділитись:
Цьогоріч снігу в Маріуполі більше не буде - фото 1

+6 і по-весняному сонячно. До нового року усього два дні, а в Маріуполі ані снігу, ані ожеледиці. І біля моря відпочивальників побільшало. Пан Олександр прийшов на пірс разом із родиною. Каже, теплій зимі радіє, хоча і хотів би, аби 31-го засніжило.

«Хотілося б снігу, але у природи немає поганої погоди. Кожна погода благодать. Якщо вже так доводиться зустрічати Новий рік, значить ми будемо так його зустрічати. Буде сніг - будемо на лижах, немає снігу - будемо ходити в черевиках», - каже житель Маріуполя Олександр Тіщенков.

Віктор на пляж ходить і влітку, і взимку. Для каючок і чайок, попри будь-яку погоду, приносить смаколики. На Новий рік чоловік снігу навіть не чекає. Прогнозує, тепло може бути до Різдва.

«Вчора вітряно було, похмуро, але нормально, все одно людей було один-два людини і все. А зараз прийшло потепління. До Нового року буде +7, +8, це точно, а там після Різдва подивимося», - каже житель міста.

Точніші дані - у метеорологів. Сонячно буде до 2 січня. Вдень буде плюсова температура, -1 може бути вночі, розповідає Наталія Межерицька, завідувачка сектора з гідрометеоролоічних прогнозів маріупольської гідрометобсерваторії. Циклон з Європи, хоч і рухається на північ, але на вихідних зачепить і Приазов'я.

«З чим буде пов'язано випадання опадів у вигляді дощу. З 6 на 7 січня теж територія Донецької області і Приазов'я в цілому буде знаходитися під вплив циклону».

У метобсерваторії повідомили, у Маріуполі найтепліше було в 1953 році. Тоді першого січня зафіксували +8 градусів. А найнижча - у 1970-му році, -22.