18:07, 28 квітня

У Маріуполі стали до ремонту другої частини пірса

На пірсі зроблять нове покриття та сучасне освітлення. З матеріалами та робітничими руками допоможуть металурги. Коли чиновники планують відкрити туристичний магніт для відпочивальників?

поділитись:
У Маріуполі стали до ремонту другої частини пірса - фото 1

На азовському узбережжі співробітники Метінвест-Промсервісу вже стали до роботи. Готуються реконструювати другу частину пірса. Торік у межах міської програми "Більше ніж сталь" відремонтували першу частину пірса. На ремонт другої частини металурги виділять будівельні матеріали. А співробітники Метінвест-Промсервісу демонтують стару огорожу та бетонне покриття. У міській раді запевнили: приведуть до ладу й прилеглу до пірса територію.

«Плитку покладемо, встановимо два санвузли сучасних, європейських. Дозволимо пірсу ожити. Ми розуміємо, що необхідно розвивати і продовжити реконструкцію в цілісному комплексі пірсу і тому з ініціативи компанії "Метінвест-Холдинг" і міської ради було прийнято рішення продовжити реконструкцію», - зазначив заступник міського голови Сергій Захаров.

За п'ять років компанія Метінвест виділила більше 360 мільйонів гривень для створення комфортних місць відпочинку в Маріуполі. А ще металурги допомогли відбудувати центри надання адміністративних послуг і IT-хаби. Другу частину пірса чиновники пообіцяли відкрити цього року.