Трек миру остаточно вилучили з розгляду: у Верховній Раді оголосили тривожну новину щодо війни.

Переговори між Україною та Росією фактично зайшли в глухий кут, а Кремль виявляє відсутність бажання до будь-яких компромісів щодо територій. Таку позицію висловив український народний депутат Олексій Гончаренко, обговорюючи можливості завершення конфлікту та потенційні сценарії подій у найближчому майбутньому.

Зображення: з публічних ресурсів

За словами депутата, раніше розглядалися різноманітні варіанти завершення конфлікту, включаючи потенційний обмін територіями, що знаходяться під контролем. Однак, на його думку, Росія наразі не має наміру відмовлятися від анексованих територій.

Водночас він звернув увагу, що тема мирних переговорів практично зникла з публічного порядку денного.

Гончаренко вважає, що найбільш ймовірним шляхом до завершення активної стадії конфлікту на даний момент є встановлення припинення вогню на існуючій лінії фронту. Він також зазначив, що обстановка на передовій змінюється не на користь України, і затягування процесу лише ускладнює можливості для досягнення мирного врегулювання.

Коментуючи повідомлення про можливе закінчення бойових дій протягом наступних двох-трьох місяців, депутат висловив сумніви щодо такого оптимістичного прогнозу.

Портал "Коментарі" вже писав, що удень 23 липня російські війська атакували Павлоград у Дніпропетровській області. Під удар потрапив об'єкт цивільної інфраструктури, внаслідок чого загинули люди, ще щонайменше десятеро отримали поранення.

#Україна #Росія #Збройні сили Росії #Бойові дії #Дніпропетровська область #Павлоград #Інфраструктура #Народний депутат України #Кремль (фортифікаційна споруда) #Олексій Гончаренко #Літературний реалізм

Читайте також

Найпопулярніше
За знания — в Диснейленд
Опять ремонты! Какие улицы Мариуполя завтра останутся без воды?
Поваленный забор из-за нетрезвой езды
Актуальне
У жовтні Україна виставить на аукціон один з найбільших титанових заводів, який був конфіскований у мільярдера з Росії.
НБУ оголосив про випуск 18 нових монет: "Sea Baby", "Червона рута" та регіональні серії — детальний список.
Росія завдала удару по Павлограду з використанням касетних боєприпасів: підприємство зазнало шкоди, є жертви.
Теги