19:40, 15.04.2020

Малозабезпечені родини маріупольців отримують продуктові набори

Борошно, крупи, консерви та солодощі. Незахищені та малозабезпечені маріупольці продовжують отримувати продуктові набори. За день працівники соціальних служб роздають майже 500 пакунків. На скільки вистачить цих харчів?

поділитись:
Малозабезпечені родини маріупольців отримують продуктові набори - фото 1

 

Сьогодні свій продуктовий набір отримала багатодітна родина Шалагінових. У сім'ї 7 дітей. Під час карантину батьки не працюють. Тому з такою допомогою буде набагато легше, запевняє багатодітна мама Юлія.

«Ну, на первое время хватит, а там будет видно. Может что-то изменится, может карантин закончится и буду выходить на работу, зарабатывать. Социальных выплат, на данный момент, очень мало получаю. Мне отказали в малообеспеченной».

Восьмирічний Данило першим прийшов дізнатися - що принесли. Хлопчик дуже чекав солоденького.

«Я хотел конфеты и орешки».

Сьогодні тільки в Кальміуському районі запланували доставити понад 150 пакунків. Один такий набір важить майже вісім кілограмів. Коштує 270 гривень. Туди кладуть борошно, крупи, масло, цукор, консерви, печиво та чай.

 

«Сім'ям, в яких виховується п'ять-шість дітей, сім та більше дітей. Також сім'ям, в яких виховуються діти з інвалідністю, одинокі, самотні люди, також сім'ям, обмеженим у пересуванні. Ці пакунки ми приносимо додому, щоб зберегти здоров'я людей», - розповіла директорка Кальміуського районного центру соціальних служб Людмила Огороднікова.

Поки у Міськраді закупили набори на два місяці.