20:07, 02 вересня

Режим безпеки "червоний". На блокпостах Донецької та Луганської областей посилено контроль

Через збільшення хворих на коронавірус на блокпостах більш ретельні перевірки. Хто не зможе перетнути пункт пропуску?

поділитись:
Режим безпеки "червоний". На блокпостах Донецької та Луганської областей посилено контроль - фото 1

Блокпост на околицях Маріуполя. Тут міряють температуру та перевіряють документи. Поліцейські посили контроль, через ризик розповсюдження Covid-19. Перевіряють і військових, і цивільних. Більшість водіїв до таких правил вже звикли.

Особливо прискіпливо поліцейські оглядають автівки тих, хто їде до Донеччини з сусідніх областей. Хтось до родичів, а деякі по роботі. Денис - з Запоріжжя. Часто буває у Маріуполі у справах.

«До Маріуполя ну в середньому десь два рази на тиждень мені доводиться їздити. Я приїжджаю і на різних автомобілях сюди в місто. Жодного разу не було ніяких причіпок, нічого. Тобто все відбувається досить швидко, адекватно. І люди ставляться з розумінням», - каже водій.

Вирішили посилити контроль на блокпостах у штабі Об'єднаних сил. Та гостей з інших областей поки пускають без перепон.

«Для перетину громадян потрібен будь-який документ. У громадян, у яких буде виявлена підвищена температура, буде викликана їм швидка. Швидка вже далі діє за своїми протоколами. Громадяни будуть або направлені до лікарні, або будуть писати зобов'язання з'явитись до лікарні самостійно», - зазначив заступник командира батальйону Управління патрульної поліції в Донецькій області Олександр Чернов.

За словами правоохоронців, максимально допустима температура - 37,2 градуси.