10:58, 24.06.2020

Мандзій заявила, що МОН не переводитиме школи на обов'язкову дистанційну освіту

Навчальний рік розпочнеться традиційно 1 вересня. А формат навчання буде залежати виключно від епідеміологічної ситуації.

поділитись:
Мандзій заявила, що МОН не переводитиме школи на обов'язкову дистанційну освіту - фото 1

Про це заявила т.в.о міністра освіти Любомира Мандзій.

"Рішення про те, чи безпечно буде учням повертатись за парти 1 вересня, прийматимуть Комісія ТЕБ і НС та Головний державний санітарний лікар на основі епідеміологічної ситуації й не раніше серпня, ближче до старту навчального року", - зазначила Мандзій.

Нині міністерство готується до нового навчального року. Разом із головним санітарним лікарем обговорюється перелік вимог для шкіл по роботі під час пандемії. Крім того міністерство опрацює досвід дистанційної освіти та оновить законодавство, щоб і учням, і учителям, і керівникам шкіл було зрозуміло, як працювати під час карантину.

"Вимушений перехід на дистанційний формат під час пандемії COVID-19 показав нам слабкі місця у шкільній освіті. Тому зараз ми працюємо над тим, щоб дистанційна освіта відповідала реальним потребам і можливостям учнів та педагогів", - акцентувала Любомира Мандзій.

До 21 липня від українців чекають на пропозиції до проєкту по дистанційній освіті. Їх можна відправити за адресою storchak@mon.gov.ua з темою повідомлення «Громадське обговорення».